Mapki

Tutaj będą umieszczane instrukcje przejścia poszczególnych mapek zarówno przez shamana jak przez normalną myszkę :)


Cześć. Szczerze bez bicia przyznam że pomimo tego że wiem o czym mam tu napisać nie mam pojęcia jak to zrobić więc proszę o wyrozumiałość. Jak niżej jest czy może było napisane, zakładka " mapki " jest od umieszczania tu wskazówek do przejścia poszczególnych map jako zwyczajna myszka oraz jako szaman. Ja osobiście postaram się dodawać screeny do map które najczęściej pojawiają się na room'ach. Przejdźmy do rzeczy.
Jak w tytule; Thejkb - tak nazywa się mapka powyżej. Nie należy ona do najtrudniejszych ale będąc szamanem trzeba się trochę pomęczyć. Mam nadzieje że każdy wie do czego co służy i nie muszę tłumaczyć.

Najprostszym sposobem na wybudowanie tu przejścia jest most. Najlepiej zacząć od wybudowania pod sobą, a dokładniej pod tą podłogą na której stoi myszka niewidzialnej deski. Wybieramy deskę, może być mała, klikamy B (wcześniej aby deska była niewidzialna klikamy spacje) przytrzymujemy myszką w danym miejscu. Następnie wybieramy również małą deskę i obracamy o 180°, spacja klikamy tyle razy C aby żółta kropka znalazła się na górze. Przytrzymujemy myszką i doczepiamy deskę do deski. Później jedyne co zostaje nam zrobić to doczepiać deski do siebie. Bierzemy dużą deskę, klikamy B przyczepiamy do niewidzialnej deski. Bierzemy deske klikamy C przyczepiamy do wcześniej przyczepionej deski. Możemy " usztywniać " je doczepiając do nich małych niewidzialnych desek z B. Powinno to wyglądać mniej więcej tak.


Możecie udać się na osobny room i popróbować. Życzę powodzenia. Przypominam że na przejście mapki są tylko 2 minuty :)

By; Zuza/ Itsnevertoo/ Cat's eyes ( jak kto woli ;) )

EDIT by Pedzia: Powiększyłam nieco obrazki. Jakość może i nie jest najlepsza, ale ważne, że wszystko jest przejrzyste. Dziękuję Itsnevertoo za instrukcję ;)